Nadchodzi nowa era dla fanów Marvela – Pokaz Marvel Studios i nowe filmy!

Wielce wyczekiwany pokaz Marvel Studios podczas San Diego Comic-Con już za nami i można śmiało powiedzieć, że to było coś naprawdę wielkiego. Nie tylko dowiedzieliśmy się, kiedy kończy się czwarta fazę, ale również dostaliśmy pełną rozpiskę piątej fazy wraz z nowymi i naprawdę ciekawymi zapowiedziami. Dostaliśmy oficjalną zapowiedź szóstej fazy, w której znajdują się kolejne gigantyczne filmy spod szyldu Avengers. Śmiało można powiedzieć, że dostaliśmy znacznie więcej, niż mogliśmy się spodziewać. A wygląda na to, że to nie wszystko. Za lekko ponad miesiąc odbędzie się the23, gdzie również Marvel Studios ma mówić o swoich przyszłych projektach.

Zaczynając od najbliższych dla nas produkcji, to oczywiście trzeba sobie powiedzieć o Mecenas She-Hulk. Dostaliśmy nowy, pełny akcji thriller, który ponownie pokazał nam życie. Jennifer Walters, która weszła w posiadanie mocy Hulka. Punktując, dostajemy nowy wgląd na Wonga w tej produkcji. Można śmiało powiedzieć, że jest on MVP tej fazy. Pojawił się w większości produkcji. Prócz tego dostajemy nowy, lepszy wgląd na Emil Blonsky, czyli About i Nation. I z trailerów wynika, że to właśnie Jennifer będzie go bronić w sądzie. Bruce banner szkoli swoją kuzynkę i uczy ją panować nad swoimi nowymi mocami. Pod koniec wielkie ujawnienie. Daredevil oficjalnie pojawi się w tej produkcji i będzie to coś znacznie więcej niż to, co widzieliśmy w Spider-Man: Daleko od domu , choć tutaj Daredevil pojawi się w swoim stroju. Jak widać, Marvel wprowadził kilka poprawek. Serial ten oficjalnie pojawi się na Disney Plus już 17 sierpnia.

Następną produkcją będzie oczywiście nic innego, jak długo wyczekiwany sequel Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu. Sam pokaz zawierał wiele wypowiedzi na temat pracy nad filmem. Film ma pojawić się w kinach już 11 listopada tego roku, jednak Marvel nie zostawił nas bez niczego. Ponieważ dostaliśmy pierwszy oficjalny teaser tej produkcji i jak na teaser pokazuje on naprawdę wiele. Dostaliśmy oficjalne potwierdzenie tego, że w świecie MC t’challa nie żyje i władzę przejęła jego mama. Daje ona bardzo emocjonalną wypowiedź w tym thrillerze. Dodatkowo dostajemy wprowadzenie Władcy Atlantydy, jak i wiele ujęć na jego samo królestwo. W tym filmie Atlantyda i Wokanda zderzą się w walce jednak patrząc na TSR również dostaniemy trzecią stronę konfliktu, która tutaj przedstawiona jest jako wojsko. Ogromna ilość ujęć pokazuje, że ten film kolorystycznie i stylistycznie będzie mocno przypominał nam pierwszy film. Ogromna ilość ujęć pokazuje, że ten film kolorystycznie i stylistycznie będzie mocno przypominał nam pierwszy film. Sam trailer kończy się osobą, która prawdopodobnie będzie nową Czarną Panterą. Wiele opinii jest na temat tego ujęcia. Czy jest to kobieta, czyli prawdopodobnie Shuri? Może jest to jednak mężczyzna? Jeśli to on, to kto to może? Być może Killmonger o którym się tak długo mówiło na dany moment? Ciężko powiedzieć, ale film wprost pokaże nam nową Czarną Panterę.

Co ciekawe produkcja Czarna pantera kończy czwarta fazę Marvel Cinematic Universe. To dość spore zaskoczenie, jednak nie pozostajemy w mroku, ponieważ pełna rozpiska piątej fazy została przedstawiona.

Pierwsza produkcja piątej fazy Marvel

Pierwszą produkcją piątej fazy filmu będzie nic innego jak trzeci film Ant-Man’a. Ant-Man and the Wasp: Quantumania (Ant man 3) według samego Kevina Feige jest to wielki film, który przedstawi nam początkowe plany i pomysły samego Kanga Zdobywcy, który będzie tutaj głównym aspektem tego filmu. Wiemy również, że większa część filmu dzieje się w wymiarze kwantowym, gdzie dojdzie do spotkania z naszym Kangiem. Ludzie na pokazie dostali pierwszy wgląd, który według wielu został przyjęty naprawdę bardzo pozytywnie. W nim dostaliśmy rozmowę między Scottem i Kangiem, gdzie najciekawszą wymianą było to, że Scott powiedział Kangowi, że ten jest członkiem Avengers. Jak brzmiała odpowiedź Changa? Jesteś z Avengers? Czy zabiłem cię już wcześniej? To wprost pokazuje, że Kang będzie kimś znacznie większym niż cokolwiek, co widzieliśmy. Oczywiście absolutnie nic nie zabierając Tanosowi. Kang zdradził, że wie, jak większość życia toczy się w wielu wymiarach i wie również, jak toczy się życie Scotta. Również ku zdziwieniu wielu dostaliśmy pierwszy wgląd na MODOK’a, gdzie obecni na sali twierdzą, że jest on bardzo komiksowy. Na ujawnienie tego teasra pewnie jeszcze sobie trochę poczekamy, ale ten film zapowiada się na coś naprawdę dużego. Oficjalna premiera obecnie zaplanowana jest na 17 lutego przyszłego roku.

Kiedy będzie 3 część Strażników Galaktyki?

Czas na Strażników Galaktyki 3, gdzie dostaliśmy również całkiem sporo informacji. Prócz pokazu wielu aktorów wypowiedziało się w filmie i wszyscy zgodnie potwierdzili, że jest to koniec tej drużyny. Jest to koniec Strażników Galaktyki. Oczywiście nie mówimy o odejściu postaci, a o końcu tego zespołu, chociaż np. Dave Bautista, aktor grający Drax powiedział, że jest to jego ostatni film. Brandon Davis napisał na Twitterze, że jest to pierwszy trailer, który wywołał w jego oczach. Wygląda więc na to, że dostajemy naprawdę emocjonalną produkcję i nie możemy zapomnieć o przedstawieniu High Evolutionary  , który również pojawił się w pewnym kostiumie podczas prezentacji tego filmu. Dodatkowo podczas filmu dostaniemy lekką historię Raketa, a ponieważ zobaczymy go jako dziecko, obecnie data premiery tej produkcji zaplanowane jest na 5 maj 2023 roku. Strażnicy galaktyki 3 będzie na pewno rozchwytywany i tak samo jak Wy nie mogę się go doczekać.

Co dalej?
  • Kolejna w kolejce jest produkcja ECO, o której niestety nie dostaliśmy nic podczas tego pokazu. Wiemy jednak, że według obecnych informacji niepotwierdzonych w serialu ma pojawić się Daredevil, jak i powracający King PIN, który jak widać przetrwał strzał w głowę pod koniec serialu Hooka. Premiera zapowiedziana jest na lato przyszłego roku.
  • Loki. Drugi sezon to prawdopodobnie najbardziej wyczekiwana produkcja serialowa od Marvela. Pierwszy sezon został przyjęty niesamowicie dobrze i wydaje się, że Marvel jak najszybciej chce z tej popularności ponownie skorzystać. Niestety, nic nowego podczas pokazu nie dostaliśmy, jednak trwają nagrania i wiele rzeczy trafia do sieci, więc jeśli będzie coś ciekawego, to Was oczywiście o tym poinformuję.
  • Iron Hard, czyli serial opowiadający o przygodach dziewczynki Reed Williams, która chce walczyć z przestępczością, budując sobie własną zbroję na wzór Iron Mana. Choć o samym serialu nie dostaliśmy wiele, to trailer filmu Black Panther Wokanda Forever zdradził jej obecność. Współpracuje ona tutaj z Schurrle, a jedno z ujęć wprost pokazuje, że wykuwa ona swój pancerz idealnym odwzorowaniem scen z pierwszego Iron Mana, gdzie Tony wykuwa swoją zbroję.

Miejmy nadzieję, że Wakanda w moim sercu dobrze wprowadzi ją do tego świata i kto wie, czy na niej nie będzie. W przyszłości opierała się drużyna jak Avengers. Obecna data premiery zapowiadane jest na jesień przyszłego roku. Kolejny serial. Tym razem cofamy się do postaci z Wanda Vision, czyli Agata I. Co ciekawe, początkowo nazwa była inna Agata Hauser Hard Ness.Kwestia kosmetyczna i również niestety nie dostaliśmy żadnej informacji na temat tej produkcji. Agata została świetnie wykorzystana Davison, więc miejmy nadzieję, że tutaj serial również będzie dobre. Premiera zapowiadana jest na przełom 2023 i 2024 roku. Skoro cały czas mowa o wielkich zapowiedziach, to Marvel oficjalnie potwierdził to, na co wiele osób czekało tak długo.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.